ONLİNE.HEDEFSAN.NET , HEDEFSAN MARKASI VE GÜVENCESİYLE SİZLERLE!!!
 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Adres çubuğunda htts://online.hedefsan.net adresinin yer alması güvenliğiniz için gereklidir.

 

GÜVENLİK

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi online.hedefsan.net çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. online.hedefsan.net'te kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir. Sitemiz SSL GÜVENLİK SERTİFİKASINA SAHİPTİR.

 

KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

 

Kredi Kartı Güvenliği

online.hedefsan.net 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit GeoTrust tarafindan sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan görünemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir) online.hedefsan.net hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

 

Veri Güvenliği

online.hedefsan.net sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alisveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. online.hedefsan.net kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Kisisel Bilgilerinizin Güvenliği

online.hedefsan.net'e verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

 

Veri Paylaşımı

online.hedefsan.net yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri online.hedefsan.net tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

 

Güvenli Alisveriş Garantisi

online.hedefsan.net en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem online.hedefsan.net , hem de alişveriş yapan müşteriler için güvenlik sağlamaktadir. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta online.hedefsan.net çalışanları da dahil olmak üzere erişilmesi mümkün değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR