Üyelik 

a.       Nasıl Üye Olabilirim ?

online.hedefsan.net' e üye olmak için basit bir kaç adımı izlemeniz yeterlidir. https://online.hedefsan.net/UyeOl.aspx adresinden hızlı bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

b.   Şifremi Unuttum ne yapmalıyım ?

Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Üye Ol sayfasına girerek https://online.hedefsan.net/UyeGiris.aspx "şifremi unuttum"  yazısına tıklayınız, gelen ekranda sisteme kayıt olduğunuz mail adresini yazınız ve Gönder butonuna tıklayınız , kayıtlı mail adresinize gelen aktivasyon mailine tıklayarak gelen sayfada yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.
 

c.   Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Siteye giriş yaptıkdan sonra Hesabım menusune tıklayınız, gelen sayfada üyelik bilgilerim sekmesine tıkladıkdan sonra gelen ekranda sisteme kayıtlı şifrenizi değiştirebilirsiniz.
 

 İade Süreci

a.     Siparişimin iadesini nasıl yapabilirim ?

İade gönderimini yapmadan önce https:/online.hedefsan.net adresine girerek iade başvuru talebinizi oluşturmanızı rica ederiz. Hesabım Menüsünü tıklayarak gelen sayfada  -> İade Taleplerim ekranın dan yeni talep oluştur diyerek ilgili sipariş için iade talebinizi oluşturabilirsiniz.


 b.    Siparişimi hangi şartlar altında iade edebilirim ? 

-  Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek için  kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde faturanın arkasındaki iade formunu doldurduktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderebilirsiniz.

-  İade edilecek olan ürünler ile beraber varsa hediye çeki, promosyon ve kampanyalı ürünlerin de iade edilmesi gerekir.

-  İade edilecek ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması ve kullanılmamış olması şartıyla kabul edilecektir.  

-  İadeler mutlak süretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

-  Ürün orjinal ambalajı bozulmuş çeşitli sebeplerle tahrip edilmiş ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda ise iade kabulu yapılamaz.

 

c.    İade Ücretini nasıl alabilirim ve hesabıma ne zaman geçer ?

İadeleriniz elimize ulaştık dan sonra  1-5 gün içinde inceleme işlemleri yapılmaktadır. İnceleme sonrası iadesi onaylanan tutar hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer Ödeme seçeneği olarak takstili bir alışveriş yapılmış ise toplam tutar da taksitli olarak hesabınıza yansıyacaktır. Bu işlem https://online.hedefsan.net tarafından değil Bankalardan kaynaklı bir durumdur.

 

 Kargo

a.  Kargom ne zaman ulaşır ?

https://online.hedefsan.net 'da saat 15:00 'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Bu saatten sonraki siparişler ise bir sonraki gün içinde kargolanması gerçekleştirilir. Kargoya verilme sonrasında siparişinizi kargo durumunu öğrenmek için hesabım menusune girerek siparişlerim sekmesinde kargom nerede  butonuna tıklayıp kargo takibini yapabilirsiniz.

 

 Ödeme ve Güvenlik

b. Ödeme Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz, https:/online.hedefsan.net' te alışveriş için güvenlimidir ?

https://online.hedefsan.net altyapısı ile sizlere en üst seviyede güvenli bir alışveriş imkanı sunuyor. Sitemiz SSL sertifikasına sahiptir. Bu sebeple alışveriş esnasında tüm bilgileriniz güvence altındadır. Ayrıca https://online.hedefsan.net tüm bankalarla 3D security güvenlik alt yapısı ile çalışıyor bu şekilde site güvenliğini en üst seviyede tutmaktadır.